שאלות ותשובות

מקום בטבע

לפניכם מקבץ שאלות נפוצות אצל בעלי כלבים


שאלה:

בתמונות אני רואה כלבים משוחררים אבל הכלב שלי כל הזמן בורח לי. אם בפנסיון הכלבים משוחררים, איך אני יודע שהכלב לא יברח?

תשובה:

בתמונות רואים כלבים שאני מכיר והם מכירים אותי ולכן הם משוחררים. כלבים חדשים שמגיעים לפנסיון יוצאים תמיד עם רצועות ארוכות כשמסביב שאר הכלבים. ככה גם הכלב מתוודע לשאר הכלבים בצורה בטוחה ומתחיל להרגיש שייך לשאר הכלבים בלהקה הנמצאת במקום.

כלבים שמגיעים על מנת לפתור בעיית התנהגות של בריחות למשל, יוצאים כשהם קשורים ולאחר שאני רואה כי הם מרגישים חלק מהלהקה, בתהליך הדרגתי, אני משחרר גם אותם.


שאלה:

הכלב שלי לא מסתדר עם כלבים אחרים. איך הפנסיון דואג לזה?

תשובה:

טרם הכנסת כלב לפנסיון "מקום בטבע", אני שואל את הבעלים מספר שאלות כדי שאוכל להכיר כמה שיותר את האופי והמזג של הכלב. יכול להיות מצב בו למרות כל ניסיונותיי, שני כלבים לא מסתדרים כששניהם בפנסיון. לכן יש לי מספר חצרות ואפשרות ל"הפרד ומשול". אני מסתכל על הכלבים, לומד אותם ומחליט מי יהיה עם מי.


שאלה:

מה משך הטיול של הכלב בזמן שהותו בפנסיון "מקום בטבע"?

תשובה:

הטיולים פה הם טיולים ארוכים של למעלה משעה. אין פה "טיולי פיפי" של עשר דק' וגמרנו. על מנת שתהיה אווירה טובה ועל מנת שהכלב יחזור לבעלים שלו שמח וטוב לב הוא צריך להקת כלבים לשחק איתה, סביבה משתנה ועשירה בגירויים, ומקום בו יוכל לרוץ ולהוציא אנרגיה. את כל אלו ועוד אנחנו מקיימים בטיולים שלנו.


שאלה:

הכלב שלי כבר מבוגר ולא יכול לרוץ כל כך. האם תהיה התנהלות שונה כלפיו?

תשובה:

חשוב להדגיש כי לטיולים הארוכים יוצאים רק הכלבים שמתאימים לכך ומסוגלים לזה. לכלבים שמכל מיני סיבות הטיולים הללו אינטנסיביים מידי, ישנם טיולים קצרים ונינוחים יותר, אם בשטח הפתוח או אם בדשא.

יש לכם שאלה שלא נמצאת בעמוד זה? צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם 050-7676337

שם (חובה)

טלפון (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

נושא

תוכן ההודעה

captcha