קייטנת אילוף כלבים קיץ 2015

קייטנת אילוף כלבים פסח 2016

קייטנת אילוף כלבים קיץ 2015

קייטנת אילוף כלבים

מחפשים קייטנה לילדים בקיץ? אתם רוצים משהו כיפי אבל שישאיר בהם חותם? קייטנת אילוף כלבים היא דרך נהדרת להעביר את הקיץ וליהנות מחוויה של קשר שילדיכם לעולם לא ישכחו. אימוני אילוף מיטיבים עם כולם: הכלב יוצא נשכר מהיחס ומהמשמעת ואילו ילדיכם לומדים להפעיל סמכות ולבנות ביטחון עצמי.

דמיינו לעצמכם את הילד שלכם עומד גאה עם כלב גדול שנותן בו מבט מעריץ וממתין בסבלנות להוראתו. קייטנת אילוף כלבים במקום בטבע היא הדרך הטובה והנכונה לבלות את הקיץ בחברת ילדים נוספים בגילאי 9 – 13 שאוהבים טבע ובעלי חיים.

אילוף כלבים בסביבה תומכת

קייטנת אילוף כלבים במקום בטבע היא זמן איכות של כיף וחוויה המלווה בידידות עמוקה בין הילד שלכם והכלב האישי שלו. אז אם אתם מחפשים משהו מעט שונה לקיץ הזה, קייטנת אילוף כלבים קיץ 2015 נראית כמו פתרון עם כמה יתרונות מעניינים:

  • קשר אישי ואינטימי עם הכלב – יש דברים שרק אדם וכלבו מבינים, זה קשר אינטימי של מחוות, מבטים שזר לא יבין. ילדי קייטנת אילוף כלבים של מקום בטבע מקבלים כלב אישי שאותו הם מלווים לכל אורך ימי הקייטנה.
  • ארוחות בוקר מזינות ובריאות – הפעילות האינטנסיבית של הילדים עם כלביהם קצת משכיחה את התיאבון. אבל כשיושבים ביחד בטבע עם האוכל המפנק והמזין, קצת קשה לעצור. ירקות ופירות טריים, לצד ממרחים וגבינות בלחם מלא, נעלמים כהרף עין.
  • לימוד מעשי של אילוף כלבים לכל כלב יש צרכים ורצונות, הילדים ילמדו להבדיל ביניהם. במהלך הקייטנה הילדים ילמדו פקודות וטכניקות שונות כדי להתנהל עם הכלב האישי שלהם ויתנסו באילוף עד להצלחה מלאה.

 

קיץ בטבע וחברות אמיצה בין אדם לכלב

קייטנת אילוף כלבים קיץ 2015 הינה חוויה יוצאת דופן. הסיפוק הרב הנובע מהצלחת תהליך האילוף לא ישאיר את ילדיכם אדישים. למעשה, התכוננו לסיפורים וחוויות נלהבים בכל יום שילדיכם יחזרו מהקייטנה. צרו קשר עוד היום בטלפון 050-7676337 ונספר לכם יותר על קייטנת אילוף כלבים במקום בטבע. השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם עם מידע נוסף על קיץ שבו ילדיכם יבלו עם החבר הטוב ביותר שלהם.

את הטופס הרשמה ניתו לשלוח למייל liorzivk9@gmail.com

טופס רישום- קייטנת אילוף כלבים קיץ 2015

>> לעוד מידע בנושא אילוף כלבים <<