פנסיון לכלבים בשרון

פנסיון לכלבים בשרון

פנסיון לכלבים בשרון

שמי ליאור זיו ואני בעל הפנסיון – ברצוני להציג בפניכם את הפנסיון לכלבים בשרון שאותו אני מנהל ואת הסיבות מדוע בחרתי לפתוח אותו דווקא כך.
הדגש בבניית המקום היה להקנות לכלב תחושה כי הוא בטבע ולאפשר לו ליהנות מחיי להקה הרמוניים ומתנועה גדולה ככל האפשר, שכן איני מאמין כי הכלבים שלנו צריכים לשהות בכלוב עם רצפת בטון.  לכן, כשפתחתי את הפנסיון לכלבים בשרון היה לי ברור כי הוא יהיה מבוסס על מרחבים פתוחים, טיולים בשדות והמקום עצמו יבנה נעימה ואינטימית ככל האפשר.

 

 

 >> תנו לנו לייק בפייסבוק <<

בפנסיון לכלבים בשרון שלנו תמצאו כי כלבכם נמצא בחצר מרווחת עם עוד מספר כלבים בגודל שלו, משחק בצורה בטוחה על מרבד חול ים  וכי הוא ישן במבנה מקורה ומוגן מקור וחום.

 

אז מה תמצאו אצלנו?

אצלנו בפנסיון לכלבים בשרון תמצאו גם כי כל הכלבים מסתדרים ביניהם (כן, גם הכלבים שרגילים לישון מתחת למזגן או צמוד לרגליים שלכם במיטה) אין סיבות למריבות; כל הכלבים משוחררים, אף כלב לא מרגיש מאוים, יש מספיק שטח לכולם ואוכל הם מקבלים כשאני נוכח ומוודא כי כולם סיימו מהצלחת.
בנוסף, כל יום אני יוצא עם הכלבים לסיבובים בשטחים של המושב (התמונות בדף הבית? אמיתיות)
היציאה החוצה מהמתחם מרגיעה את הכלבים שכן היא מאפשרת להם להכיר את הסביבה בה הם נמצאים ומכאן להרגיש פחות מאוימים, להוציא אנרגיה בצורה חיובית ולהתחבר חזרה לאינסטינקטים הראשוניים שלהם ולחיות בהרמוניה עם בני מינם כלהקה.
להשאיר את הכלב שלכם ב"מקום בטבע" פירושו לחזור מהחופשה שלכם ולקבל כלב רגוע יותר, בעל אנרגיה פנימית מאוזנת יותר וללא טראומת נטישה- ממש כאילו גם הוא יצא לחופשה

ליאור זיו הינו בוגר יחידת "עוקץ", מאלף כלבים מוסמך על יד משטרת ישראל וצה"ל ובעל ניסיון בתחום למעלה מעשר שנים. בנוסף, ליאור הינו מטפל בסיוע בעלי חיים, בוגר מכון מגיד, האוניברסיטה העברית, ירושלים.