פנסיון כלבים

פנסיון כלבים בשרון - מקום בטבע

פנסיון כלבים

כבר אלפי שנים כלבים מתפקדים כבני הלוויה הנאמנים שלנו. הם מעניקים לנו אהבה ונאמנות ללא-גבולות. אנו בתמורה מספקים להם מחסה, מזון וגם חיבה ואהבה.

כלבים, כמו בני אדם, דורשים טיפול שוטף ויומיומי. יחד עם זאת, כמו בני אדם, גם הכלבים שלנו זקוקים לחופשה לפעמים. אין זמן יותר טוב לספק לכלבים שלנו זמן לנוח, כמו הזמן שבו אנו יוצאים לחופשה. עכשיו עולה השאלה, "היכן נשאיר את הכלבים בחופשה?". אתם רוצים מקום רציני שמתמחה בטיפול בכלבים. מקום כמו פנסיון כלבים 'מקום בטבע'.

פנסיון כלבים

פנסיון כלבים הינו לעיתים לא יותר מאשר מכלאה משודרגת. הכלבים מקבלים אמנם מרחב משלהם, אך לרוב מדובר במרחב מצומצם שלא מאפשר להם ליהנות מחופשתם. כלבים רבים לא אוהבים לחלוק את הטריטוריה שלהם עם יותר מידי כלבים ושהות במקום מצומצם שכזה עם כלבים אחרים מסביב יכולה ליצור תחושות חרדה ולחץ שעלולות לפגוע בכלב ולהחזירו לביתו במצב תשוש.

לעיתים אנחנו שוכחים כי למרות שלרוב הכלבים שלנו חיים בצל קורתנו, הם עדיין חיות עם קשר חזק לטבע. אנו, בפנסיון כלבים מקום בטבע, מאמינים כי בכל כלב קיימת הזיקה הזו למרחבים הטבעיים מחוץ לבתים מקורים, או מגבלות החצר המגודרת.

בני אדם זקוקים להפעלות והתרוצצויות בזמן שהם בחופשה. כלבים בדומה לכך, זקוקים למוצא לפריקת האנרגיה הרבה שהם צוברים במהלך השנה. פנסיון כלבים שלנו ממוקם בחלקו הגדול בשדה פתוח שמאפשר לכלבים מרחב התרוצצות חופשי יחד עם חבריהם.

הכלבים בפנסיון זוכים לבלות עם יחד עם כלבים דומים להם מבחינת הגודל. מלבד זאת שהם נמצאים תחת השגחה מתמדת, העובדה כי קיימים מרחבים רחבים מאפשרת לכל כלב ליהנות מתחושה של חופש. יש הרבה טריטוריה לכולם ואין סיבה לריב עם כלבים אחרים.

פנסיון לכלבים בשרון

הפנסיון כלבים שלנו ממוקם בשרון. הגישה אליו נוחה. יש לא מעט הכנות שיש לבצע לפני יציאה לחופשה והתרוצצות לקצוות הארץ במטרה לחפש פנסיון טוב לכלבים הן דבר שעדיף לוותר עליו.

הגישה אלינו נוחה והמיקום מרכזי. הפנסיון שלנו ממוקם במושב בשרון, פנינה טבעית באזור השרון.

הפנסיון כלבים כולל שירותים נוספים כגון אילוף ומספרה. כל השירותים הניתנים על-ידינו הינם ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

גם לכלבים היקרים שלנו מגיעה חופשה. פנסיון הכלבים מקום בטבע הוא המקום הטבעי והמתאים ביותר לשהותם של בני הלוויה האהובים עלינו.

>>תנו לנו לייק בפייסבוק<<