מספרה לכלבים

מספרה לכלבים בשרון

למה כדאי לספר את הכלב שלכם במספרת כלבים?

הקיץ הגיע, ואיתו, כל בעלי הכלבים צריכים להתחיל לחשוב על התספורת לכלב שלהם. הדבר רלוונטי כמעט לכל אדם שיש לו כלב עם פרווה באורך בינוני לפחות. הסיבות לכך הן מגוונות מאד. קודם כל – בקיץ חם מאד לכלב, ואתם כמובן לא רוצים שהוא יסבול עם עודף פרווה. מעבר לכך, מאחר שלכלב חם, הפרווה שלו נוטה פשוט לנשור יותר. המשמעות היא שהבית שלכם יתמלא יותר שיערות אפילו מהרגיל, ואתם תצטרכו לנקות אחריו. הפתרון הטוב ביותר הוא כמובן לספר את הכלב שלכם. אולם, אנו ממליצים לכם בחום, לעשות זאת בתוך מספרת כלבים מקצועית, ולא לעשות זאת בעצמכם בבית או לפנות לספר חובב. מדוע בעצם כדאי לפנות למספרה מקצועית? מה היתרונות של ספר כלבים מקצועי? ומדוע הדבר מומלץ גם לכלב שלכם וגם עבורכם?

 

כל הסיבות לפנות למספרה לכלבים מקצועית

  • ידע בתחום – לכאורה, המלאכה של תספורת לכלב נשמעת כמו מלאכה פשוטה מאד. בסך הכל לוקחים מכונת גילוח מתאימה, מספרים, ומתחילים לקצר. בפועל, אם אין לכם ניסיון בכך, אתם עלולים למצוא את עצמכם בבעיה של ממש. אתם תשאירו כל מיני קרחות בפרווה של הכלב, עלולים לשכוח אזורים, והתוצאה הסופית עלולה להיות לא אסתטית בעליל. הכלב עצמו עלול לחוש בחוסר שביעות הרצון שלכם והדבר יפריע לו במיוחד. בקיצור – עדיף להימנע מכל התהליך הנ"ל. במקום זה, פונים אל מספרת כלבים מקצועית. ספרי הכלבים הם אנשים שכמובן מנוסים מאד, ויש להם ידע רב בתספורות לכל גזעי הכלבים, בכל גודל שהוא, עם כל סוג של פרווה. הם ידאגו לכך שהתוצאה הסופית תהיה לא פחות ממדהימה, ואתם תהיו מרוצים מאד- וכך גם הכלב.

 

  • ידע בעבודה עם כלבים – יש לזכור שחלק ניכר מהכלבים, לא בדיוק מתלהבים מהמחשבה שאתם תגיעו אליהם עם מכונת תספורת ותתחילו לגעת בפרווה ובגוף שלהם, ועלולים לגלות התנגדות. הדבר לא רק שעלול להקשות עליכם – זה גם עלול להסתיים בתאונה ובפציעה שלכם או של הכלב. כמובן שגם את המקרה הנ"ל אפשר למנוע בקלות, אם מקפידים לפנות מלכתחילה אל מספרת כלבים. ספרי כלבים הם לא סתם אנשים שאוהבים כלבים או טובים בתספורות. אלו אנשים שיש להם גם ניסיון מקצועי ופורמלי בטיפול בכלבים ובעבודה איתם. כך בעצם, ספרי הכלבים ידועים גם כיצד להרגיע את הכלב, איך לפנות ולגשת אליו, ואיך לדאוג שהתספורת כולה תסתיים בהצלחה.

 

  • שימוש בחומרים איכותיים – אל תשכחו שכדי לספר את הכלב שלכם, אתם צריכים להשקיע במכשירים המתאימים. אי אפשר להשתמש במכשירים והחומרים שמשתמשים בהם לתספורת של בני אדם. יש צורך במכונת תספורת מיוחדת, במספריים מתאימים, בשמפו לחפיפה, וכמובן לפנות מתחם בבית שבו תוכל ולבצע את המלאכה. לא לכולם יש את היכולת והזמן לכך. במקום זה, פונים אל מספרת כלבים. במספרה יש את כל החומרים וכל המכשירים שנחוצים לתספורת איכותית לכלב שלכם – כולל תכשירים מיוחדים לטיפוח הפרווה לאחר התספורת.

 

  • לא צריך לנקות – אל תשכחו שאחרי שמספרים את הכלב, יש כמובן כמויות עצומות של פרווה שיש לפתע על הרצפה. גם אם תפרשו נייר עיתון – עדיין כמות עצומה של פרווה עלולה להתגלגל משם, ואתם תצטרכו שוב להתעסק בניקיונות. כמובן שאם פונים למספרה מקצועית אין בעיה – ואתם לא צריכים לדאוג ללכלוך.

 

הפתרון המושלם לכם ולכלב!

מספרה לכלבים מקצועית, תאפשר לכלב ליהנות מתספורת טובה יותרו מקצועית יותר – ותחסוך לכם הרבה מאד מאמץ, וכך כולם יוצאים מרוצים!

 

תנו לנו לייק בפייסבוק