בעיות התנהגות אצל כלבים

בעיות התנהגות אצל כלבים

בעיות התנהגות אצל כלבים

יש לכלב שלכם בעיות התנהגות?
ניתן לפנות אלינו "מקום בטבע"
ליאור זיו 050-7676337

 

מה ההבדל בין אילוף כלבים לפתרון בעיות התנהגות?

באילוף כלבים עובדים על ביצוע פקודות בסיסיות כגון "רגלי", "שב", "ארצה", "הישאר", "אלי", "חופשי", "למקום" וכדומה. כאשר בפתרון בעיות התנהגות אצל כלבים אנו שמים דגש על יכולת המשפחה לחיות עם הכלב בהרמוניה ובשלווה מבלי להרגיש כי הכלב הוא סוג של מטלה. מניסיוני למדתי כי בדר"כ ישנה בעיה אחת עיקרית עם הכלב (נשכנות, נבחנות, הרס חפצים ורהיטים, עלייה על ספות, תקיפת כלבים וחתולים, קפיצה על כל מי שנכנס הביתה וכד'), אשר מערערת את היציבות ומשפיעה על איכות החיים בבית.

כיצד אני עובד?

בכדי שנוכל לחיות טוב יותר עם כלבנו אנו צריכים קודם להכיר את עולמו ודרכי החשיבה שלו.
לעיתים קרובות ישנה נטייה של "האנשה" שאנו עושים לכלבים ונוטים לחשוב שהוא חושב כמונו. בסדרת של עד חמישה מפגשים אשר יערכו בביתכם, נלמד יחד להסתכל ולהבין את שפת הגוף של כלבכם, כיצד הוא חושב, מה הוא בעצם מנסה להגיד לנו ומה הוא צריך כבעל חי. מתוך זה נוכל להבין את צרכיו ולפתור בעיות שגרתיות כגון חרדת נטישה או הרס הבית לטווח רחוק מעבר לפקודות של "שב" ו"ארצה" שמלמדים באילוף הכלבים הקונבנציונלי.

מי מטפל בבעיות ההתנהגות אצל כלבים ב"מקום בטבע"

ליאור זיו הינו בוגר יחידת "עוקץ", מאלף כלבים מוסמך על יד משטרת ישראל וצה"ל ובעל ניסיון בתחום למעלה מעשר שנים. בנוסף, ליאור הינו מטפל בסיוע בעלי חיים, בוגר מכון מגיד, האוניברסיטה העברית, ירושלים.
להזמנת שיעורי אילוף כלבים או פתרון בעיות התנהגות אצל כלבים
התקשרו אלינו לטלפון  050-7676337.